Аудио конвертери, декодери цифро-аналогові, Spdif, Optical, Coaxial

Аудио конвертери, декодери цифро-аналогові, Spdif, Optical, Coaxial

Цифро-аналогові перетворювачі (аудіо конвертери або аудіо декодери звуку) призначені для перетворення цифрового сигналу, який подається на оптичний або коаксіальний вхід, в аналоговий. Кінцеві аналогові системи повинні бути активними (тобто з підсилювачем). Використовується для підключення телевізорів, медіаплеєрів, цифрових тюнерів, смартфонів і т.д. з оптичного виходу (SPDIF), кооксіального (coaxial) або стерео (mini-jack) до входу акустичної системи 5.1, 2.1 або 2.0 для отримання в домашніх умовах об'ємного звуку рівноцінного звуку в кінетеатрі.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Bluetooth 5.1 приймач та передавач. Оптичний цифровий SPDIF Toslink в Bluetooth Bluetooth + аналоговий 3.5mm
Bluetooth 5.1 приймач та передавач. Оптичний цифровий SPDIF Toslink в Bluetooth Bluetooth + аналоговий 3.5mm   Назва продукту: багатофункціональний адаптер Bluetooth Модель продукту: T38 Версія Bluetooth: Bluetooth V5.1 Акумулятор: не вбудований акумулятор (живлення від U..
1,299.00грн.
Аудіо конвертер декодер звуку з оптичного цифрового Toslink S/PDIF оптичного в аналоговий 2.0 стерео з регулятором гучності ЦАП ( HIFI Digital to Analog Converter )
Аудіо конвертер декодер звуку з оптичного цифрового Toslink S/PDIF оптичного в аналоговий 2.0 стерео з регулятором гучності ЦАП ( HIFI Digital to Analog Converter )     Аудіо конвертер декодер звуку з цифрового optical Toslink S/PDIF Coaxial оптичного в аналоговий 2.0 з регу..
580.00грн.
Aудіодекодер 5.1 ЦАП Bluetooth конвертер оптичний SPDIF коаксіальний Dolby AC3 DTS цифрового аудіо звуку в аналоговий 3x3.5мм з Блютуз
Aудіодекодер 5.1 ЦАП Bluetooth конвертер оптичний SPDIF коаксіальний Dolby AC3 DTS цифрового аудіо звуку в аналоговий 3x3.5мм з Блютуз. Призначення:   Найоптимальніший варіант для підключення сучасного TV, PS3, P4, DVD, XBOX360, медіаплеєра, приставки TV BOX і т.д. по оптичному а..
1,479.00грн.
Aудіодекодер 5.1 ЦАП Bluetooth конвертер оптичний SPDIF коаксіальний Dolby AC3 DTS цифрового аудіо звуку в аналоговий 3x3.5мм з Блютуз
Aудіодекодер 5.1 ЦАП Bluetooth конвертер оптичний SPDIF коаксіальний Dolby AC3 DTS цифрового аудіо звуку в аналоговий 3x3.5мм з Блютуз. Призначення:   Найоптимальніший варіант для підключення сучасного TV, PS3, P4, DVD, XBOX360, медіаплеєра, приставки TV BOX і т.д. по оптичному а..
1,499.00грн.
Аудіо кабель 2 RCA на 2 RCA ( 2 rca to 2 RCA, 1.5m )
Аудіо кабель 2 RCA на 2 RCA ( 2 rca to 2 RCA, 1.5m )   Преднеазначен для підключення різних аудіо устойст:   акустичних систем, аудіо конвертерів і т.д.       Комплектація:   Аудіо кабель 2 RCA на 2 RCA ,   ..
45.00грн.
Аудіо кабель 2 RCA на 3.5 мм міні джек
Аудіо кабель 2 RCA на 3.5 мм міні джек   Преднеазначен для підключення різних аудіо устойст:   акустичних систем, аудіо конвертерів і т.д.       Комплектація:   Аудіо кабель 2 RCA на 3.5 мм міні джек,   довжина 1.2..
45.00грн.
Аудіо кабель 2 RCA на 3.5 мм міні джек ( 2 rca to 3.5 mm, 1.5m )
Аудіо кабель 2 RCA на 3.5 мм міні джек ( 2 rca to 3.5 mm, 1.5m )   Преднеазначен для підключення різних аудіо устойст:   акустичних систем, аудіо конвертерів і т.д.       Комплектація:   Аудіо кабель 2 RCA на 3.5 мм міні джек, ..
45.00грн.
Аудіо конвертер / декодер звуку з цифрового digital оптичного SPDIF Toslink Bluetooth в аналоговий 2.0 RCA тюльпани стерео перехідник 3.5 джек з Блютуз (DAC062)
Аудіо конвертер / декодер звуку з цифрового digital оптичного SPDIF Toslink Bluetooth в аналоговий 2.0 RCA тюльпани стерео перехідник 3.5 джек з Блютуз (DAC062)     Цифро-аналоговий аудіо конвертер призначений для домашнього або професійного користування.   ..
799.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Аудіо Конвертер SPDIF Toslink цифрового звуку (ЦАП, DAC) з оптики (optical) в аналоговий 2.0 стерео сигнал c блоком живлення
Аудіо Конвертер SPDIF Toslink цифрового звуку (ЦАП, DAC) з оптики (optical) в аналоговий 2.0 стерео сигнал  з USB кабелем і блоком живлення Цей цифро-аналоговий Аудіо Конвертер, Digital to Analog optical Audio Converter призначений як для домашньої так і професійної аудіо коммутаціі..
249.00грн.
Базовано на 6 відгуках.
Аудіо конвертер декодер звуку з цифрового оптичного SPDIF Toslink Bluetooth 5.1 USB в аналоговий 2.0 RCA тюльпани перехідник (T02)
Аудіо конвертер декодер звуку з цифрового оптичного SPDIF Toslink Bluetooth 5.1 USB в аналоговий 2.0 RCA тюльпани перехідник (T02)       Цифро-аналоговий аудіо конвертер призначений для домашнього чи професійного користування.   Він перетворює Toslink/S..
999.00грн.
Аудіо конвертер декодер звуку з цифрового оптичного Toslink S/PDIF оптичного в аналоговий 2.0 стерео ЦАП (PC-1)
Аудіо конвертер цифрового звуку з оптики в аналог 2.0 c USB кабелем   Цей цифро-аналоговий Аудіо Конвертер, Digital to Analog optical Audio Converter призначений як для домашньої так і професійної аудіо коммутацііб для підключення телевізорів, медіаплеєрів, цифрових тюнерів, PS 3, PS..
219.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Аудіо конвертер цифрового звуку з оптики в аналог 2.0 c USB кабелем + опто-волоконний кабель в подарунок!
Аудіо конвертер цифрового звуку з оптики в аналог 2.0 c USB кабелем + опто-волоконний кабель в подарунок!   Цей цифро-аналоговий Аудіо Конвертер, Digital to Analog optical Audio Converter призначений як для домашньої так і професійної аудіо коммутацііб для підключення телевізорів, ме..
199.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Зовнішня 5.1 USB звукова аудіо карта на 6 каналів SPDIF оптика CM6206
6-й канальна USB зовнішня звукова карта для ПК, ноутбука.   Протестована на WIN 7-10 x64. Драйвера йдуть в комплекті, на цій платформі працюю відмінно! Якщо не ставити драйвера - винда автоматично ставить свої, але не грають задні кол..
549.00грн.
Базовано на 8 відгуках.
Конвертер - декодер звуку з цифрового (ЦАП optical Toslink S / PDIF оптичного) в аналоговий 5.1 (або 2.0 стерео) c регулятором гучності
Конвертер - декодер звуку з цифрового (ЦАП optical Toslink S / PDIF оптичного) в аналоговий 5.1 (або 2.0 стерео) c регулятором гучності   особливості:   - Вбудована високопродуктивна операційна система RTOS і чіп аудіо декодера, підтримка DTS / AC-3. - завантаження 3..
1,199.00грн.
Конвертер Цифро-аналоговий, ЦАП optical Toslink SPDIF Coaxial перетворювач, Audio Converter 2.0, аудіоконвертер 2.0 + оптоволоконний кабель в подарок !
Конвертер Цифро-аналоговий, ЦАП optical Toslink SPDIF Coaxial перетворювач, Audio Converter 2.0, аудіоконвертер 2.0 + оптоволоконний кабель в подарок !   Цей цифро-аналоговий Аудіо Конвертер, Digital to Analog optical Audio Converter призначений як для домашньої так і профе..
280.00грн.
Перетворювач конвертер HDMI 2.0b ARC 4K  декодер цифрового аудіо звуку в оптичний + цифро-аналоговий перетворювач RCA, Audio digital Extractor
Перетворювач конвертер HDMI 2.0b ARC 4K декодер цифрового аудіо звуку в оптичний + цифро-аналоговий перетворювач RCA, Audio digital Extractor   Один вхід HDMI до одного виходу HDMI (режим пропуску), цифровий аудіовихід Toslink SPDIF (оптичний) (режим 2.0CH/5.1CH/7.1CH) і 3,5 мм с..
1,499.00грн.
ЦАП Bluetooth 5.1 Аудіодекодер конвертер оптичний SPDIF коаксіальний Dolby AC3 DTS цифрового аудіо звуку в аналоговий 6 RCA з блютуз
ЦАП Bluetooth 5.1 Аудіодекодер конвертер оптичний SPDIF коаксіальний Dolby AC3 DTS цифрового аудіо звуку в аналоговий 6 RCA з блютуз. Призначення:   Найоптимальніший варіант для підключення сучасного TV, PS3, P4, DVD, XBOX360, медіаплеєра, приставки TV BOX і т.д. по оптичному або..
1,449.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Цап конвертер аудіо декодер цифрового звуку з пультом spdif optical toslink audio digital ЦАП CIRRUS LOGIC 8416 в 2.0 стерео AUX (DAC067)
Цап конвертер аудіо декодер цифрового звуку з пультом spdif optical toslink audio digital ЦАП CIRRUS LOGIC 8416 в 2.0 стерео AUX (DAC067)   Цифро-аналоговий аудіо конвертер призначений для домашнього або професійного користування.   Він перетворює Toslink / SPDIF або коа..
799.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
DAC, Цифро - аналоговий (Toslink, SPDIF, оптичний, коаксіальний) аудіо конвертер з виходом на навушники і 2,0 RCA.DAC, Цифро - аналоговий (Toslink, SPDIF, оптичний, коаксіальний) аудіо конвертер з виходом на навушники і 2,0 RCA.
Цифро - аналоговий оптичний і коаксіальний RCA / Toslink аудіо конвертер з USB кабелем Оптоволоконний кабель 0.5 метра товщиною 2.2мм в ПОДАРУНОК!   Цей цифро - аналоговий аудіо конвертер призначений як для домашнього так і для професійного використання.   Зручно пок..
249.00грн.
Базовано на 7 відгуках.
ЦАП цифро аналоговий аудіо конвертер декодер перетворювач звуку з оптичного коаксіального S/PDIF Toslink digital у 2.0 стерео 3.5 джек AUX analog (AY57A EU Plug)
Цей конвертер відмінно вирішує проблему підключення сучасних телевізорів з оптичного виходу (SPDIF) до двох-канальної акустики.   Відмінна якість звучання за невеликі гроші! У порівнянні з моделлю дешевше - в цій моделі є вихід на 3.5мм (навушники) + амплітуда вихідного сигналу Б..
399.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Волоконно-оптический кабель Toslink, толщина 4 мм, длина 1 метр
Волоконно-оптичний  кабель Toslink, товщина 4 мм, довжина 1 метр хорошої якості для підключення звукових пристроїв.   Порівняння кабелів - відео. https://www.youtube.com/watch?v=VidY21QiZ38 Перевага цього кабель в порівнянні з дешевим (яким комплектують декодери): ..
89.00грн.
HDA-51R, Цифро-аналоговый ( оптический SPDIF) аудио декодер  5.1 (RCA), декодер цифрового звука
Декодер (конвертер) цифрового звуку 5.1  з  оптичним кабелем 4mm  - 1 метр Колонки со встроенным декодером и оптическим входом стоят дорого и выбор моделей не большой. Купив декодер можно подключить к нему любое активную систему 5.1, 2.1 и 2.0  Работает устройство оче..
749.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Аудіо декодер (s / pdif) c оптики на аналог 5.1, (3x3.5 mm, Bulk), AC3 / DTS Digital Audio Decoder 5.1
Аудіо декодер (s / pdif) c оптики на аналог 5.1, (3x3.5 mm, Bulk), AC3 / DTS Digital Audio Decoder 5.1 Колонки з вбудованим декодером і оптичним входом коштують дорого і вибір моделей не великий. Купивши декодер можна підключити до нього будь активну систему 5.1, 2.1 і 2.0   &nbs..
849.00грн.
Базовано на 3 відгуках.
Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL)
Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL)   Конвертер звуку оптичний Digital to analog Audio, Цифровий в аналоговий ЦАП аудіо перетворювач конвертер декодер звуку з цифрового digital SPDIF оптичного ..
750.00грн.
Конвертер звука 5.1, HDA-51A, AC3/DTS Digital Audio Decoder 5.1, оптический аудио декодер
Декодер (конвертер) цифрового звуку 5.1  з  оптичним кабелем 4mm  - 1 метр Колонки со встроенным декодером и оптическим входом стоят дорого и выбор моделей не большой. Купив декодер можно подключить к нему любое активную систему 5.1, 2.1 и 2.0 Два оптических входа, один ко..
879.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Перетворювач звуку з цифрового (оптика, коаксіальний) в аналоговий 5.1 (6 RCA, Bulk)
Перетворювач звуку з цифрового (оптика, коаксіальний) в аналоговий 5.1 (6 RCA, Bulk) Колонки з вбудованим декодером і оптичним входом коштують дорого і вибір моделей не великий. Купивши декодер можна підключити до нього будь активну систему 5.1, 2.1 і 2.0    Працює пристрій ..
750.00грн.
Базовано на 3 відгуках.
 Конвертер - перетворювач цифрового SPDIF аудіо сигналу з коаксіального в оптичний
 Конвертер - перетворювач цифрового SPDIF аудіо сигналу з коаксіального в оптичний   Модель No: ADCN0003M1 (коаксіальний - Toslink)     SPDIF / TosLink / коаксіальний цифровий аудіо конвертер переобразует коаксіальний сигнал в оптичний (коаксі..
449.00грн.
ADCN0002M1, SPdif (optical, toslink) в Coaxial конвертер, перетворювач з оптичного в коаксіальний
Перетворювач з оптичного в коаксіальний з частотою дискретизації 192 кГц.   SPDIF / TosLink / коаксіальний цифровий аудіо конвертер перетворює сигнал з оптичного в коаксіальний сигнал (Toslink коаксіальний). Це може бути легко реалізовано між двома інтерфейсами.   &n..
399.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Аналого-цифровий перетворювач. Конвертер аналогового звуку 2.0 в цифровий (оптичний або коаксіальний вихід)
Аналого-цифровий перетворювач. Конвертер аналогового звуку 2.0 в цифровий (оптичний або коаксіальний вихід)   Цей аналого-цифровий аудіопреобразователь призначений для домашнього або професійного перемикання звуку. Він перетворює аналоговий стереофонічний аудіосигнал з входу R / ..
370.00грн.
1x3 SPDIF / TosLink splitter optical digital Цифровий 3-х портовий концентратор оптичного аудіо звуку спліттер 1 на 3 порту s / pdif (ADSP0103M1)
1x3 SPDIF / TosLink splitter optical digital Цифровий 3-х портовий концентратор оптичного аудіо звуку спліттер 1 на 3 порту s/pdif (ADSP0103M1)   Пристрій призначений для подключени 3-х аудіо пристроїв до одного джерела сигналу по цифровому оптичному виходу SPDIF за допомогою оптично..
675.00грн.
Працює на OpenCart
DECODER.COM.UA © 2024