DSTE dom_cinema dom_cinema dom_cinema HDMI - SDI toslink, optical
1f
Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL)
Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL) Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL) Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL) Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL) Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL) Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL)

Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL)

Виробник AOEYOO
Модель: AY42A 2.0_USB
Наявність: На складі
Ціна 750.00грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти
Аудіо декодер цифрового звуку з оптичного SPDIF в аналоговий 5.1 RCA тюльпани (Конвертор оптичний AC3, DTS, DOLBY DIGITAL)
 
Конвертер звуку оптичний Digital to analog Audio, Цифровий в аналоговий ЦАП аудіо перетворювач конвертер декодер звуку з цифрового digital SPDIF оптичного
 
опис:
 
Оптичний аудіо конвертер звуку optical SPDIF Toslink-> аналог 5.1 ЦАП
 
Якщо вам потрібно підключити телевізор, музцентр, Sony Playstation вихід у яких оптика до колонок або системі 5.1, які не мають оптичного входу - цей декодер допоможе.
 
Перехідник аудіо оптичний на 5 + 1 RCA - це пристрій, що перетворює оптичний або коаксіальний цифровий аудіо сигнал в аналоговий 5 + 1 звук (6 RCA) і підключається до зовнішніх пристроїв як до підсилювача через стандартні роз'єми RCA.
Основна область застосування - висновок звуку з телевізора, який має цифровий вихід (Toslink), або з інших аудіо джерел з цифровим виходом Coaxial на зовнішню акустичну систему.
Конвертер перетворює DTS / ac3 цифровий звук в аналоговий 5.1 аудіо або стереофонічний аудіовихід.
Аналоговий стерео (L / R) сигнал, поданий на вхід AUX конвертера, перетворюється конвертером в аналоговий 5 + 1 сигнал.
За допомогою перемикача «2.1.1» вибирається формат вихідного аналогового сигналу: 5 + 1 або 2 + 1. При перемиканні режимів 2.1 і 5.1 можливо пропажа звукового сигналу на 1-2 секунди. У режимі 2.1 звуковий сигнал видається тільки на гніздо "FL / FR".
Відмінно працюють навушники навіть просто якщо включити в перехідник, посилення вистачає.
Цей конвертер відмінно вирішує проблему підключення сучасних телевізорів по цифровому оптичному виходу (SPDIF) до 5.1 акустиці.
 
 • Декодує DTS, Dolby Digital, AC3.
 • На виході реальний 5.1 звук, перевірено!
 • Запам'ятовує настройки після виключення живлення!
 •  Входу: Два оптичних, 1 x коаксіальний, 1 x Stereo 3,5 мм
 • Виходи: 1 X CEN, 1Х SW, 1 X FL, 1 Х FR, 1 X SL, 1 Х SR.
 • Перетворення DTS / AC-3 цифровий сигнал в аналоговий вихід 5,1 (FL / FR, якщо 2.1).
 • Перетворення стерео (R / L) аудіо сигналу в 5.1 аналоговий вихід.
 • Ідеальне рішення для плеєра HDTV, XBOX360 і т.д.
 • Один кнопка перемикання режимів, проста в експлуатації.
 • Автоматичне виявлення AC3, DTS, PCM цифровий аудіо сигнал,
 • Декодування форматів: Dolby Digital EX, DTS-ES, Dolby Pro Logic II, DTS, AC3, Dolby Digital.
 • Розмір: 105 * 75 * 25 мм
Колонки з вбудованим декодером і оптичним входом стоять дорого і вибір моделей не великий. Купивши декодер можна підключити до нього будь-активну систему 5.1, 2.1 і 2.0 Працює пристрій дуже просто. Два оптичних входу, один коаксіальний і аналоговий (стерео, якщо потрібно розкласти на 6 каналів). Тобто можна підключати до чотирьох джерел звуку (грати вони звичайно будуть не одночасно).
 
Декодер ще буде працювати як перемикач аудіовходів. Управління просте і зрозуміле, корпус металевий. Ніяких драйверів не потрібно.
Підключили сучасний ТВ, PS4, PS3 або медіаплеєр на вхід, на вихід - будь-які активні колонки 5.1 (можна і 2.1, і 2.0) - і все, залишається тільки вибирати, з якого пристрою подавати звук. В результаті виходить зручне і реально недороге рішення!
 
 
У комплект поставки входять:
- 5.1 Audio Decoder
- Оптичний кабель - 1 метр
- Кабель живлення для підключення від порту USB - 1 шт.
 
-Інструкція

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Працює на OpenCart
DECODER.COM.UA © 2024